Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
    
Patreiz grozs
ir tukšs...

 

PIEGĀDES INFORMĀCIJAPiegāde Latvijā ar Latvijas Pastu - 4,50€

Piegāde Latvijā ar Omniva pakomātu - 3,00€

Saņemšana saimniecībā Daugmalē bez maksas - iepriekš noteikti sazinoties!

Piegāde citās Eiropas Savienības valstīs ar Latvijas Pastu, sūtīšanas izmaksas tiek aprēķinātas atkarībā no pasūtījuma apjoma.Uzmanību! Ārpus Eiropas Savienības pasūtījumus nesūtu.Pasūtīšanas noteikumi


Pēc veiksmīgas pasūtījuma noformēšanas Jūs tūlīt saņemsiet rēķinu Jūsu norādītajā epasta adresē. Ja rēķins nepienāk dažu minūšu laikā, lūdzu sazinieties.Liliju pasūtījumus pieņemu līdz 10. maijam.
Uzmanību! Pēc pasūtīšanas lūdzu sagaidiet pasūtījuma apstiprinājumu - rēķinu ar maksāšanas rekvizītiem. Pasūtījumus izpildīšu pēc samaksas saņemšanas. Samaksas termiņš 10 dienas. kuru laikā pasūtītie sīpoli Jums būs rezervēti.Dienziežu (dienliliju) pasūtījumus pieņemu no 1. aprīļa līdz 15. septembrim.
Uzmanību! Pēc pasūtīšanas lūdzu sagaidiet pasūtījuma apstiprinājumu - rēķinu ar maksāšanas rekvizītiem. Pasūtījumus izpildīšu pēc samaksas saņemšanas. Samaksas termiņš 10 dienas, kuru laikā pasūtītie stādi Jums būs rezervēti.Īrisu pasūtījumus pieņemu līdz 30. jūlijam.
Uzmanību! Pēc pasūtīšanas lūdzu sagaidiet pasūtījuma apstiprinājumu - rēķinu ar maksāšanas rekvizītiem. Pasūtījumus izpildīšu pēc samaksas saņemšanas. Samaksas termiņš 10 dienas, kuru laikā pasūtītie stādi Jums būs rezervēti.Ja ir jautājumi, lūdzu rakstiet uz epastu info@daugmaleslilijas.lvJaunakeri, Daugmale, Ķekavas novads
daugmaleslilijas@gmail.com
+371 29297217

Facebook

© DaugmalesLilijas.lv 2006-2024   

Realizācija TupunTuries