Tūjas dzīvžogiem

Tūjas dzīvžogiem un zemās kalnu priedītes podos

Par stādu pieejamību lūdzu iepriekš sazināties pa tālr.: 29297217

Uz veikalu

Kopš 2000. gada audzējam tūjas dzīvžogiem. Piedāvājam vairāku šķirņu stādus, kā arī kalnu priedes Pumilio.

Tūjas Smaragd dzīvžogiem. Visskaistākā no dzīvžogu tūjām. Paša izaudzēti stādiņi podiņos.. Tūja ‘Smaragd’ veido ļoti kompaktu, labu, slaidi konisku formu. Vidēji ātri augoša, īpaši ieteicama dzīvžogiem. Arī ziemā saglabā skaistu zaļo krāsu. Tik pat kā neveido čiekuriņus.

Tūja ‘Smaragd’ 40 cm 1,5 €
Tūja ‘Smaragd’ 50 cm (sēdinātas, formētas) 2,60 €
Tūja ‘Smaragd’ 55 cm (sēdinātas, formētas) 2,80 €

Tūja ‘Smaragd’ dzīvžogā, kad ir paaugusies. Necirptas!

Tūja Dumoza, Thuja occidentalis dumosa. Lēni augoša tūja, sevišķi labi veido un notur blīvu formu, kā arī ļoti labi padodas cirpšanai, ja ir tāda vajadzība. Izturīga arī sliktākā zemē. Tikpat kā neveido čiekuriņus. Pārdodu priekš šīs šķirnes neparasti lielus stādus, aptuveni 15 gadus vecus.

Tūja ‘Dumosa’ 130-180cm 15 € – 22 €, podos 25 €

Īpaši ātraudzīga dzīvžogu tūja ‘Brabant’. Ja Jums steidzmi jānorobežojas no lielceļa vai nevēlamiem kaimiņiem, tad šķirne Brabant būs īstā izvēle. Var cirpt, un būs skaists cirptais dzīvžogs, var necirpt, tad ātri izaugs “Ķīnas mūris”.

Tūja ‘Brabant’ 50 – 55cm 1,5 €

Kalnu priedes Pumilio. Šī ir zemā kalnu priežu forma, aug nedaudz vairāk platumā nekā augstumā. Izaug ap metru augstas. Patīk smilšainas augsnes. Stādi pašu izaudzēti no sēklām. Stādu platums ap 20 cm. Labi noder smilšainu nogāžu un krastu nostiprināšanai, kā arī dekoratīvajos stādījumos. Vairumā atlaides.

Kalnu priede Pumilio (zemā) 20-25cm platumā 2 €

Ozolu stādiņi litrīgajos podiņos. Izaudzēti no dižozola (skat. attēlu) zīlēm. Dzīvžogs no šiem nesanāks, bet aleja, kas paliks nākamajām paaudzēm, gan.

Ozolu stādiņi litrīgajos podiņos 2 €

Lūdzu interesēties pa tālr.: 29297217 vai rakstīt uz  e-pastu: daugmaleslilijas@gmail.com