Sākums
Lilijas
Liliju sējeņi
Dienziedes
Kontakti
Mans dārzs
Mani foto
Saites

Jāņa Dukaļska puķesSelekcionārs Guntis Grants


Pasūtīšana šogad beigusies. Sirsnīgs paldies visiem!

Pasūtījumus, kā jau katru gadu, izpildīšu septembra beigās un oktobra sākumā pasūtījumu saņemšanas secībā.

Ir sākta pasūtīto sīpolu un stādu skaitu apkopošana un esam uzsākuši sīpolu norakšanu. Pēc tam vēl priekšā sīpolu tīrīšana, šķirošana, iesaiņošana un pasūtījumu komplektēšana.

Gaidiet jauno pavasara liliju un dienziežu piedāvājumu!
Ja vēlaties saņemt ziņu, kad pavasara piedāvājums būs gatavs, lūdzu rakstiet uz e-pastu daugmaleslilijas@gmail.com

Ar cieņu,
Guntis Grants
2018.g. 21. augustā

Liliju stādīšanas pamācību varat atrast šeit un dienziežu (dienliliju) šeit.

Vairākas apzaļumošanai ļoti piemērotas dienziežu (dienliliju) šķirnes vēl ir pieejamas lielākos daudzumos. Pērkot vairumā, būtiskas atlaides. Interesentus lūdzu sazināties personīgi.

Cienījamās puķkopes un puķkopji!

Šajā lapā ir apkopotas manas selekcijas lilijas, kā arī dienziedes no manas kolekcijas. Lielāko daļu liliju sortimenta veido Āzijas lilijas, kuras visvieglāk piemērojas dažādiem apstākļiem dārzos. Esmu centies izveidot atšķirīgas lilijas kā, piemēram, manas sīkziedu šķirnes ‘Bumbons’, ‘Māsa Lapsa’, ‘Brālītis Trusītis’ vai lilijas ar izteiktiem dekoratīviem zīmējumiem, piemēram, ‘Eksplozija’, ‘Čika’, ‘Dundaga’, ‘Pans Kleksis’. Esmu arī centies radīt dārziem piemērotas šķirnes, kas tik ātri nesaķertu visādas kaites. Pēdējos divus gadus esmu nodevis savas jaunās šķirnes dārzu entuziastu vērtējumam „Lilium Balticum” rīkotajās liliju izstādēs. Tagad ir pienācis brīdis, kad pēc vairāk kā 20 gadu selekcijas darba varu sākt laist tautās arī savu liliju šķirņu sīpolus, arī dažas no savām trompetlilijām, kas ar savu smaržu un noslēpumaino šarmu spēj izdaiļot ikvienu dārzu.

Nu jau ilgākus gadus esmu audzējus un izvērtējis Jāņa Vasarieša dienziežu kolekciju. Šīs šķirnes ir labi pārbaudītas un piemērotas visbargākajiem klimatiskajiem apstākļiem. Tās arī labi zied un vairojas.

Pēdējos gados esmu pievērsies kolekcijas veidošanai un krustošanas darbam, izmatojot pasaules jaunākās šķirnes. Šobrīd strauji aug mana jauno šķirņu kolekcija un ir sasēti vairāki tūkstoši sējeņu. Gaidīšanas svētki atkal ir sākušies!

Pasūtīšanas noteikumi

Mājaslapā nodaļās LILIJAS un DIENZIEDES iekļauts pasūtāmo liliju sīpolu un dienziežu stādu saraksts.

Liliju un dienziežu (dienliliju) rudens pasūtījumus pieņemu līdz 2017. gada 20. augustam.

Uzmanību! Pēc pasūtīšanas lūdzu sagaidiet pasūtījuma apstiprinājumu un rēķinu ar maksāšanas rekvizītiem.

Sīpolus un stādus rakšu un pasūtījumus izpildīšu 2017. gada rudenī, septembra beigās - oktobra sākumā.

Pasūtījumus nosūtu pa pastu pēc maksājuma saņemšanas. Tos var arī saņemt manā saimniecībā Daugmalē, iepriekš sazinoties.

Uzmanību! Ārpus Eiropas Savienības pasūtījumus nesūtu.

Diemžēl jāapbēdina pasūtītāji ārpus Eiropas Savienības, jo formalitāšu un dokumentu kārtošana sūtīšanai uz valstīm ārpus ES aizņem pārāk daudz laika un spēka. Es to vairs nevaru atļauties, jo mans galvenais uzdevums tomēr ir selekcijas darbs.


Pasta adrese:
Guntis Grants
Jaunakeri,
Raģu ceļš,
Daugmales pag.
Ķekavas nov.
LV - 2124


Tālrunis: 29297217, e-pasts: daugmaleslilijas@gmail.com
Uz augšu


View z/s "Akeri" in a larger map